İnsan Kaynakları Politikamız

Acme Grup İnsan Kaynakları politikamızın başlıca hedefi, çalışanlarının motivasyonunu yüksek tutmak, kuruma bağlılıklarını güçlendirerek verimli süreçlerin ortaya çıkmasını sağlamak, şeffaflık prensibine uygun bir şekilde her türlü görüş ve fikrin paylaşılmasına olanak sağlayarak, çalışanlarına rahat ve huzurlu bir aile ortamı oluşturmaktır.


İnsana yatırım yapmayı temel ilkelerinden biri olarak benimseyen Acme Grup?un başarısının arkasında, kaliteli ve mutlu insan gücü yatmaktadır. Acme Grup bu amaçla, çalışanların teknik ve davranışsal yetkinliklerinin geliştirilmesini sağlayarak, çalışanların yeteneklerine uygun kariyer planlarında ilerlemelerine katkıda bulunmaktadır. Çalışanların süreçlerde etkin rol oynaması, şirket kararlarının hızla alınmasını, böylece gelişim ve verimlilik elde edilmesini sağlamaktadır.


İşe Alım Stratejimiz

Acme temel yetkinliklerine, temel değerlerine uyma potansiyeli taşıyan, enerjisi yüksek, değişime ayak uydurabilecek yetenekleri, tarafsızlık ve fırsat eşitliği ilkelerini benimseyerek istihdam etmek, verimliliklerini arttırarak ilerlemelerini ve kalıcılıklarını sağlamak.

Doğu Taşıt Araç Muayene İstasyonları

Merkez Ofis

Adres : Balmumcu Mahallesi, Itri Sokak No:8/1, Beşiktaş/İstanbul
Telefon : +90 (212) 544-2565
Faks : +90 (212) 544-8656
Email : web@acme.com.tr

2019 © | Tüm Hakları Acme Holding e Saklıdır.

Design & Software by Acme Holding

Yukarı